Wiki допомога. Налаштування API

Де взяти API ключ. Інструкція
API ключ — це унікальний код, що забезпечує безпечний доступ до сервісів та даних через API. Він дозволяє автентифікувати та контролювати запити користувачів, забезпечуючи безпеку та обмежений доступ до ресурсів. Для отримання ключа, користувачі мають зареєструватися на платформі та налаштувати його через панель управління. Дізнайтесь детальніше як це зробити для того чи іншого сервісу.

Ліцензія для локальної версії сайту. Як прописати домен для localhost?

Часто надходять запити з необхідністю виписати додаткову ліцензію для локальної версії сайту. У цьому немає необхідності. У статті пояснюємо чому, і як вести локальну розробку без додаткових ліцензій.

500 помилка, що робити?
Помилка 500, відома як "Internal Server Error", є стандартною HTTP помилкою, що вказує на проблему з сервером. Зазвичай це означає, що на сервері виникла невідома помилка, яку не вдалося визначити більш конкретним HTTP-статусом. Декілька загальних причин, які можуть призвести до помилки 500, включають...

Notion.so - що це таке та як імпортувати шаблони
Початок роботи з Notion.so: посібник для початківців із використання Notion. Як імпортувати шаблони Notion.so: покроковий посібник.

Що таке інтеграція з API? Що таке API?
Що таке API інтеграція та як вона може допомогти вашому бізнесу. Які кейси для бізнесу можуть покривати інтеграцію API?

Приклади API. Технології та стандарти для API інтеграцій хмарних сервісів
Розбираємо види та технології API. Приклади API. Як і де їх можна використати на вашому сайті? Розбираємось у технологіях API на прикладах.

Як створити ключі для інтеграції з Приват24 для бізнесу
Коротка інструкція отримання API ключ приватбанку для юридичних осіб. Ключ API дозволяє робити у вивантаження транзакцій вашого підприємства (ФОП) у будь-яку систему CRM, що працює з рухом коштів.


CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження