Wiki допомога: Що таке інтеграція з API? Що таке API?

Що таке інтеграція з API та чому сьогодні вона потрібна всім?Сьогодні всесвітня мережа інтернет – це простір, у якому кожен може запустити свій бізнес, сервіс послуг або просто розповідати про своє життя, монетизуючи емоції. Найбільш популярним методом ведення бізнесу в мережі є інтернет магазин, адже за його допомогою ви можете знайти покупців не тільки в межах країни, але й у всьому світі. Проте, ведення бізнесу в інтернеті разюче відрізняється від відкриття офлайн магазину.

На відміну від офлайн точки реалізації, де для ведення бізнесу вам потрібні окремі співробітники, які контролюють ситуацію на складі та в питаннях бухгалтерії – торгівля в інтернеті пропонує набагато більше методів контролю без залучення третіх осіб. Щоб відстежувати залишки на складі вам знадобиться синхронізація товарів, що дозволяє автоматизувати відображення актуальної наявності ваших товарів на онлайн сайті. Відстежити прибуток дозволяє синхронізація замовлень, що допоможе автоматизувати отримання замовлень від інтернет магазину у необхідну вам систему.

Таким чином, використовуючи певне програмне забезпечення, ви можете контролювати свій бізнес за допомогою декількох кліків в одному місці, але як проходить інтеграція з інтернет магазином? Як стороннє програмне забезпечення здатне функціонувати на вашому сайті? Інтеграція по api, що це? На ці питання ми і постараємося відповісти далі, почнемо!

Що таке api інтеграція і як вона може допомогти вашому бізнесу


Сучасний інтернет магазин для отримання прибутку повинен мати не тільки широкий асортимент, але і бути комфортним для користувача. Зручна структура та швидкість завантаження сайту – це базові вимоги, але крім них є необхідність у широкому спектрі методів оплати, можливості залишити свої контактні дані або, наприклад, підписатися на профіль магазину в Інстаграмі. Для реалізації перерахованих функцій використовується інтеграція по api.

API або Application Programming Interface – це інструмент, завдяки якому ви можете пов'язати свій сайт із програмним забезпеченням та надати користувачам можливість використовувати його функції не залишаючи ресурс.

Що таке api інтеграція та як вона може допомогти вашому бізнесу


У своєму класичному значенні api це інтерфейс програмного забезпечення, за допомогою якого програміст може впровадити певні функції та кнопки прямо на ваш сайт, тим самим зв'язавши його з необхідним сервером. Такий зв'язок дає можливість користуватися тими чи іншими функціями залежно від потреб та можливостей контрактного програмного забезпечення.

Незважаючи на те, що інтеграція з CRM звучить досить складно та заплутано – абсолютно кожен користувач інтернету вже стикався з api, але не знав цього. Далі ми розповімо, як саме api може допомогти вашому бізнесу і чому про його інтеграцію варто замислитись прямо зараз.

Як інтеграція api використовується в сучасному бізнесі


Сьогодні інтеграція з api використовується повсюдно. Саме завдяки api у ваших покупців може з'явитися можливість купити товар із доставкою у два кліки. Для цього фахівцю необхідно інтегрувати api поштової служби у ваш сайт, тим самим даючи можливість автоматично генерувати посилки без необхідності контролювати процес.

Ще одна популярна функція, для якої вам знадобиться інтеграція по api, це звичайна оплата покупки. Щоб кошти покупця надійшли на ваш рахунок, автоматично наш фахівець інтегрує api банку прямо на ваш сайт, тим самим реалізуючи функцію оплати в два кліки. Це дозволяє покупцям швидко робити покупки, а вам досягти лояльності з боку користувачів.

Інтеграція з api стала звичною справою та навіть необхідністю для сучасних підприємців. Перелічені функції є доказом. Однак, оформлення доставки та оплата покупки це далеко не весь спектр функцій, що реалізується за допомогою інтеграції api. Короткий перелік можливостей, які ви можете отримати та запропонувати клієнтам звернувшись до нас, виглядає наступним чином:

Контроль та аналіз показників


Замовивши інтеграцію api на сайт, ви можете реалізувати функцію експорту та імпорту даних. Api дозволяє експортувати інформацію про всі покупки у зручне для вас програмне забезпечення для подальшого аналізу, наприклад, в одну з існуючих систем CRM. Крім того, інтегрувавши api зручного для вас ПЗ, наприклад, Ringostat – ви отримуєте можливість відстежувати показники сайту, кількість трафіку та популярність окремих товарів у будь-який момент, зробивши пару кліків.

Реєстрація користувача


Експорт даних із сайту це не єдина функція api. Інтегрувавши на сайт api Google, або, наприклад, Facebook, у вас з'являється можливість реалізувати для користувачів реєстрацію за допомогою даних, які вони вже вводили на сервісах. Це прискорює створення особистого кабінету покупця і тим самим надає вам більше даних для маркетингових активностей.

Ефективне просування


Сучасний ринок програмного забезпечення та сервісів пропонує море можливостей для відстеження ефективності маркетингових кампаній та подальшої їх оптимізації. Зв'язавши один з таких сервісів, наприклад, з однією з CRM систем Dilovod або KeyCRM використовуючи api інтеграцію, ваш маркетолог може отримати вичерпний спектр показників і як наслідок запропонувати більш ефективні рішення для просування. Крім того, api соціальних мереж та інструментів для відстеження їхньої статистики дозволяє фахівцям у сфері SMM формувати довгострокові маркетингові стратегії з високою ймовірністю успіху завдяки спектру отриманих даних.

Зручний доступ до даних


Взаємодіючи з api у вас є можливість настроїти відображення всіх необхідних даних зі свого сайту, інстаграм, пошти або вхідних дзвінків від клієнтів в одній з існуючих систем CRM, наприклад KeepinCRM


Автоматичне прийняття оплат


Використовуючи api від свого банку, можна налаштувати автоматичне виставлення рахунків для оплати замовлення клієнтом, а також підключити відображення вхідних оплат всередині вашого CRM або іншого сервісу. Наприклад, інтеграція з Монобанк дає можливість підключити “Оплату частинами” на вашому сайті

Робота з маркетплейсами


Якщо ви продаєте на маркетплейсі, а можливо і на кількох відразу - стає питання, як в автоматичному режимі і максимально швидко керувати залишками своїх товарів на складі, щоб не втрачати продажі. У цьому можуть допомогти інтеграції API з маркетплейсами такими як Prom, Rozetka, Алло, інтеграція з Kasta.ua та інші.

Перелік можливостей, які дарує інтеграція через api, не є вичерпним. Використовуючи api ви можете пов'язати свій сайт з мобільним додатком, реалізовувати нові функції, що тільки набирають популярність, або, наприклад, повністю автоматизувати свою бухгалтерію. Інтеграція по api це вигідне рішення, що має широкий спектр можливостей, але як ними скористатися?

Api інтеграція з інтернет магазином: Чому варто звернутися до професіоналів


Раніше ми розповіли про головні переваги api інтеграції програмного забезпечення та сервісів у ваш інтернет ресурс. Спектр переваг чималий, а тому не дивно, що підприємці зацікавлені у використанні API. Але як реалізувати бажання та перетворити його на можливість?

Наприклад, щоб інтегрувати CRM Dilovod у ваш інтернет-магазин на платформі Хорошоп за допомогою API вам необхідно звернутися до відповідного фахівця, який надасть подібну послугу. Висококваліфікований програміст без особливих зусиль інтегрує необхідні функції сервісу на ваш сайт за допомогою засобів api, але чому висока кваліфікація така важлива?

Перш ніж звернутися до послуг фахівця, важливо розуміти, що технічне завдання для інтеграції це далеко не все, що потрібно програмісту для успішного виконання роботи. Використання api програмного забезпечення та сервісів без втрати їх функціональності потребує досвіду та певних навичок. Це означає, що звернувшись до дилетанта - отримати бажаний результат після інтеграції api навряд чи вдасться.

Однак, якщо вашому сайту необхідна api інтеграція і ви шукаєте висококласного фахівця – ви завжди можете звернутися до нас. Завдяки досвіду та якості роботи ми є однією з провідних компаній на ринку розробки. Серед наших клієнтів присутні як підприємці-початківці, так і великі корпорації, що займаються імпортом та експортом продукції по всій Європі.

Так що якщо ви хочете відстежувати показники трафіку сайту, пропонувати клієнтам функцію "купівля в 2 кліки" або ваша мета, це ефективні рекламні кампанії - зверніться до нас і ми допоможемо у вашому питанні.

CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження