Wiki допомога: 500 помилка, що робити?

Помилка 500, відома як "Internal Server Error", є стандартною HTTP помилкою, що вказує на проблему з сервером. Зазвичай це означає, що на сервері виникла невідома помилка, яку не вдалося визначити більш конкретним HTTP-статусом. Декілька загальних причин, які можуть призвести до помилки 500, включають:
  • Помилки програмування: Якщо код, що запускається на сервері, має помилку, це може призвести до помилки 500. Це можуть бути проблеми з синтаксисом, помилки обробки винятків або проблеми з логікою коду.
  • Помилки конфігурації сервера: Якщо сервер неправильно налаштований, це може призвести до помилки 500. Це можуть бути неправильні налаштування файлу .htaccess, PHP або сервера баз даних.
  • Проблеми з ресурсами сервера: Якщо сервер перевантажений або недостатньо ресурсів для обробки запиту (наприклад, через високе навантаження на ЦПУ, брак RAM або дискового простору), це може призвести до помилки 500. Як правило, це може бути пов'язано з великою кількістю даних, що одночасно обробляються. У наших інтеграціях це найчастіше відбувається за одноразової обробки великої кількості товарів. При цьому, залежно від конфігурації сервера, синхронізація може в кінцевому підсумку відпрацьовувати, незважаючи на те, що з'являється помилка. У таких випадках, як правило, рекомендується зменшити кількість оновлюваних елементів в одиницю часу.
  • Помилки в компонентах ПЗ: Пошкодження або конфлікт в додатках, плагінах або темах, які встановлені на сервері, також можуть призвести до помилки 500.
  • Проблеми з дозволами: Якщо файлам на сервері надані неправильні дозволи, це може призвести до помилки 500.

Для усунення цієї помилки слід ретельно перевірити журнали помилок сервера, щоб виявити можливі причини та вирішити проблему.

Якщо ви бачите 500 помилку під час запуску наших інтеграцій, то обов'язково зверніться до нашої підтримки для з'ясування причин помилки. Наша платна підтримка покриває виправлення 500 помилок. Якщо у вас немає нашої платної підтримки, то в першу чергу рекомендуємо звернутися на підтримку хостингу, нерідко підтримка хостингу може визначити причину, з якої з'являється 500 помилка і самостійно виправити.

Якщо ви бачите 500 помилку, вона не пов'язана не з однією з наших інтеграцій, то ви можете замовити платну послугу з виявлення причини помилки та визначення способів виправлення помилки. Ми виступаємо третьою стороною, яка ставить правильні питання для подальшого виправлення помилки наявними у вас фахівцями (чи то ваші розробники або підтримка хостингу).

CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження