Створення посилань для оплати

Бізнес, який не має автоматичної системи оплати, важко назвати оптимізованим. При збільшенні кількості замовлень у бізнесу пропорційно збільшується час, що витрачається менеджерами створення рахунків на оплату, на обробку і перевірку фактичних оплат. Від цього страждає ефективність бізнесу і бізнес не може розвиватися. Весь час менеджерів йде на рутинні операції.

Ми маємо велику експертизу по роботі з платіжними системами та впровадженню різних процесів по роботі з платіжними сервісами, банками або інструментами прийому та перевірки платежів. Ми можемо налаштувати та впровадити подібні бізнес-процеси за рахунок інтеграції вашого сайту або вашої CRM системи з будь-якою з платіжних систем, яка має API. Для українського ринку такими системами є: Liqpay, Wayforpay, Portmone, Fondy, Uapay, iPay

При роботі з цими платіжними сервісами можна автоматично формувати рахунки або посилання на оплату, і робити перевірку фактичної оплати.

Також з нашою допомогою можна реалізувати автоматичну перевірку фактичних оплат за рахунок інтеграції з банківськими API та виписками. На фактичне надходження платежу можна організувати проведення певних автоматичних дій у вашій CMS/CRM системі. Для українського ринку є популярними перевірка оплат за картками фізичної особи та розрахунковими рахунками наступних банків: Приватбанк, Монобанк. Частина банків, на жаль, ще не мають інструментів для створення інтеграцій, сподіваємося, що конкуренція і ринок загалом виправить цю ситуацію.

Від українських клієнтів ми також отримували запити на інтеграцію з наступними платіжними сервісами: Stripe, Paypal, Wise

На міжнародному ринку, ми також маємо суттєву експертизу, і можемо підключити такі платіжні системи: 2checkout, Adyen, Authorize.net, Squareup, Payu, а також ряд локальних ринків.

Також, вам може бути корисним автоматичне генерування PDF/XLS рахунку для розрахункового рахунку, та відправлення його електронною поштою, без прив'язки до будь-якого платіжного сервісу, але з прив'язкою до вашої CRM/CMS системи.

Резюмуємо.

  • Для ваших контрагентів у системі CRM ми можемо згенерувати посилання на оплату в певній платіжній системі.
  • На вашому хостингу або на сайті, ми можемо генерувати сторінку з вибором різних платежів, галочками підтвердження платежу, з повним і детальним описом, за що йде оплата.
  • Ми можемо згенерувати документ рахунок-фактори, який буде формуватися у вашій CRM, на вашому хостингу, або автоматично надсилатиметься електронною поштою клієнту.
  • Можемо організувати автоматичну перевірку оплати у платіжній системі
  • Можемо організувати перевірку оплати за рахунками вашого банку.
  • Також можемо організувати проведення автоматичних дій у вашій CRM/CMS системі залежно або в результаті обробки перерахованого вище.


Якщо у вас є інтерес до якогось банку або платіжної системи, не вказаного раніше, і з якими ви хотіли б налаштувати окрему інтеграцію. Напишіть нам про це.

Яку платіжну систему ви не намагалися б підключити, зверніться до нас за консультацією. Ми зможемо оцінити вартість та можливість реалізації описаної вами синхронізації.

CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження