Ми як компанія інтегратор, яка має певну експертизу та вагу на українському ринку хмарних сервісів, пропонуємо кілька видів партнерства.

Партнерство


Хмарним сервісам. Інформацію про сервіси ми розміщуємо на сайті, коли виникає потреба в інтеграції ваших сервісів з іншими хмарними сервісами або платформами cms. Якщо ваш бізнес готовий передавати ліди на інтеграцію або готовий розмістити інформацію про нас як про інтеграторів на вашому сайті, то ми з радістю розмістимо інформацію про ваш сервіс у нас на сайті. Також із цією інформацією ми розмістимо інформацію про інтеграції, які можуть бути корисними для ваших клієнтів.

Партнерська програма


Клієнт може бути прикріплений до партнера, якщо партнер не пізніше двох робочих днів після звернення клієнта зможе надати доказ того, що клієнт прийшов за рекомендацією партнера. Партнер отримує партнерську комісію 5-10% залежно від видів завдань, які клієнт замовляє протягом 2-х років з дати першої оплати за замовлення клієнтом. У підрахунку партнерської комісії не беруть участь інтеграції, і розробка інструментів для сервісів, у яких сервіс пропонує наші за партнерською програмою.

White label


Партнери можуть продавати наші послуги як свої власні. Вся комунікація із клієнтом на стороні партнера. Взаємодія з партнером іде у рамках бізнес процесів нашого підприємства. Усі програмні рішення в рамках цього виду партнерства кодуються та заборонені до перепродажу без нашої участі.

Рекомендація


Ви вже користувалися нашими послугами? Залишились задоволені? Ви можете рекомендувати нас своїм друзям, партнерам чи клієнтам? У цьому випадку ми готові надавати депозит у розмірі 1000 грн. за кожного наведеного клієнта. Депозит можна використовувати для замовлення інших послуг вами.

Будемо раді зміцнити вашу компанію, нашою експертизою.

CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження