Відповіді для: Інтеграція Checkbox та Prom.ua.


Не переноситься статус замовлення "Скасовано" у Пром.уа. Чому?

Для скасування замовлення необхідно вказати cancellation_reason, яка може мати значення
[not_available, price_changed, buyers_request, not_enough_fields, duplicate, invalid_phone_number, less_than_minimal_price, another ]. Зробіть вибір потрібного вам значення за замовчуванням, або задайте логіку вибору поля вивантаження статусу "Скасування" в Prom.ua.
Також якщо ви виберете значення "price_changed", "not_enough_fields" або "another", то потрібно надіслати простий текст для cancellation_text поля, що уточнює причину відміни замовлення.

Чому не вивантажуються чеки в Checkbox рро? Що робити?

Часті та основні проблеми, за якими не вивантажуються чеки в РРО Чекбокс - це:
  • неправильний пароль касира. Ця помилка може бути виявлена самостійно в налаштуваннях інтеграції, якщо інтеграція передбачає з нашої сторони інтерфейс налаштувань. Якщо змінювався пароль касира, то вам його необхідно замінити в конфігурації наших скриптів або надіслати нам на оновлення;
  • не завантажений ключ підпис касира в РРО Чекбокс. Кожна транзакція передбачає підпис ключем ФОП/юридичної особи. Ключі підвантажуються на сервер Чекбокс в Налаштуваннях Чекбокс;
  • не налаштоване автоматичне закриття зміни. Зайдіть в "Параметри" -> "Зміни". І оберіть час автоматичного закриття зміни.
    автоматичне закриття зміни в РРО Чекбокс


CiFrame Contacts
Безкоштовна консультація
Зробіть перший крок

Розпочніть процес оцінки та впровадження