SaaS впровадження та інтеграція.
Без зайвих слів, працюємо на результат.
+38 094 711 48 38
+38 050 617 54 98
info@ciframe.com
ENGUKRRUS


Про нас


ТОВ "Сіфрейм" - більше 5 років працює на ринку вебразработкі. Початкову спеціалізацію створення сайтів, з часом, ми замінили на інтеграцію хмарних сервісів з сайтами і бізнес процесами.

Ми щиро віримо, що ефективний і прибутковий малий бізнес - основа для розвитку економіки, тому, всі наші зусилля спрямовані на автоматизацію і підвищення ефективності бізнесів наших клієнтів.

Підприємство працює на коротких циклах продажів, з цієї причини, наші бізнес процеси вибудувані так, щоб ми давали обумовлений результат в короткі терміни. З цієї ж причини ми намагаємося уникати тривалих комунікацій в рамках невеликих завдань, а наші рішення не завжди гнучкі для настройки. Але, будьте впевнені, що вони виконують свої функції, які покликані поліпшити ефективність роботи клієнтських бізнесів.

CiFrame є партнером зі значущими для ринку SaaS сервісами, що дає можливість ефективніше діяти в інтересах супроводжуваних і підтримуваних клієнтів.

Відкриті до співпраці з будь-якими видами організацій, цілі та функції яких, поєднуються з нашою метою - збільшення ефективності малого і мікро бізнесу.


CiFrame в мережах
Кейси, продукти, рішення
Колекція інтеграцій
Внутрішня кухня
Зовнішня кухня
Клієнтам
Про нас
Підтримка
Подарунки від партнерів
Контакти
Компетенції
Інтеграції
Міграція між CRM
Налаштування CRM
Впровадження CRM
Партнерська програма