Топ сервисів малого бізнису України (CiFrame рекомендує 😎)

SaaS впровадження та інтеграція.
Без зайвих слів, працюємо на результат.
+38 094 711 48 38
info@ciframe.com
ENGUKRRUS


Про нас


ТОВ "Сіфрейм" - більше 5 років працює на ринку вебразработкі. Початкову спеціалізацію створення сайтів, з часом, ми замінили на інтеграцію хмарних сервісів з сайтами і бізнес процесами.

Ми щиро віримо, що ефективний і прибутковий малий бізнес - основа для розвитку економіки, тому, всі наші зусилля спрямовані на автоматизацію і підвищення ефективності бізнесів наших клієнтів.

Підприємство працює на коротких циклах продажів, з цієї причини, наші бізнес процеси вибудувані так, щоб ми давали обумовлений результат в короткі терміни. З цієї ж причини ми намагаємося уникати тривалих комунікацій в рамках невеликих завдань, а наші рішення не завжди гнучкі для налаштування. Але, будьте впевнені, що вони виконують свої функції, які покликані поліпшити ефективність роботи клієнтських бізнесів.

CiFrame є партнером зі значущими для ринку SaaS сервісами, що дає можливість ефективніше діяти в інтересах супроводжуваних і підтримуваних клієнтів.

Відкриті до співпраці з будь-якими видами організацій, цілі та функції яких, поєднуються з нашою метою - збільшення ефективності малого і мікро бізнесу.


CiFrame в мережах
Кейси, продукти, рішення
Колекція інтеграцій
Зовнішня кухня

Публічна оферта
Політика конфіденційності
Клієнтам
Про нас
Підтримка
Оплата, доставка
Подарунки від партнерів
Контакти
Компетенції
Інтеграції
Міграція між CRM
Налаштування CRM
Впровадження CRM
Партнерська програма