Наше місто та офіс зруйновані. Але ми працюєм! Український бізнес може на нас розраховувати!


Про нас


ТОВ "Сіфрейм" - більше 5 років працює на ринку вебразработкі. Початкову спеціалізацію створення сайтів, з часом, ми замінили на інтеграцію хмарних сервісів з сайтами і бізнес процесами.

Ми щиро віримо, що ефективний і прибутковий малий бізнес - основа для розвитку економіки, тому, всі наші зусилля спрямовані на автоматизацію і підвищення ефективності бізнесів наших клієнтів.

Підприємство працює на коротких циклах продажів, з цієї причини, наші бізнес процеси вибудувані так, щоб ми давали обумовлений результат в короткі терміни. З цієї ж причини ми намагаємося уникати тривалих комунікацій в рамках невеликих завдань, а наші рішення не завжди гнучкі для налаштування. Але, будьте впевнені, що вони виконують свої функції, які покликані поліпшити ефективність роботи клієнтських бізнесів.

CiFrame є партнером зі значущими для ринку SaaS сервісами, що дає можливість ефективніше діяти в інтересах супроводжуваних і підтримуваних клієнтів.

Відкриті до співпраці з будь-якими видами організацій, цілі та функції яких, поєднуються з нашою метою - збільшення ефективності малого і мікро бізнесу.